Image Image Image Image Image
Scroll to Top

To Top

Meistriškumas – išskirtinė savybė.

Esame patyrusių aukštos kvalifikacijos teisininkų komanda, teikianti teisines konsultacijas visose verslo teisės srityse. Visada laikomės savo pagrindinių vertybių – meistriškumo, lojalumo, komandinio darbo. Visuomet siekiame geriausiai užtikrinti savo klientų interesus.
Darbui atsidavę aukštos kvalifikacijos atitinkamų sričių specialistai yra įgiję  įvairiapusišką profesinę patirtį didžiausiose Estijos, Latvijos ir Lietuvos advokatų kontorose bei viešajame sektoriuje teikdami konsultacijas vykdant didžiausius sandorius ir atstovaudami klientams sprendžiant svarbius ginčus. Mes siekiame geriausio rezultato, o ne trumpalaikės naudos. Padėti klientams – daugiau nei vien profesinė mūsų pareiga. Klientams stengiamės pasiūlyti jų verslui svarbius, praktiškus sprendimus.

Labiausiai vertiname individualų požiūrį, todėl visais atvejais siekiame apsaugoti klientus nuo nereikalingų teisinių paslaugų. Atidžiai išklausome klientus ir padedame jiems nustatyti svarbiausius tikslus ir siekius, o tada atsižvelgdami į tai apibrėžiame savo užduotį. Pateikiame greitus ir aiškius atsakymus, kaip galima pasiekti norimą rezultatą.

Suprantame, kaip svarbu būti gerai informuotiems apie savo klientų verslą, kad galėtume numatyti problemas ir neleistume joms peraugti į krizes. Tikime ilgalaikio bendradarbiavimo nauda ir vertiname galimybę augti kartu su savo klientais. Mūsų taktika – ne spręsti kiekvieną teisinę problemą atskirai, o įvertinti klientų verslo pobūdį ir jo bendruosius tikslus. Remdamiesi sukauptomis žiniomis ir profesine patirtimi, stengiamės pateikti klientams lengvai suprantamus sprendimus.

Nuolat vertiname savo darbo veiksmingumą, kad visais atvejais tinkamai patenkintume klientų interesus. Jeigu įmanoma, apskaičiuojame teisines išlaidas iš anksto ir klientams pasiūlome tinkamiausius finansinius sprendimus, atsižvelgdami į konkrečias aplinkybes.