Image Image Image Image Image
Scroll to Top

To Top

29

08
2017

FORT atlieka asmens duomenų apsaugos auditą ir įmonėms teikia kitas su Bendrojo duomenų apsaugos reglamento reikalavimų įgyvendinimu susijusias teisines paslaugas

On 29, 08 2017 | No Comments | In Uncategorized | By Advokatų profesinė bendrija

Į FORT kreipiasi vis daugiau įmonių, norinčių tinkamai pasiruošti Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (General Data Protection Regulation, toliau – Reglamentas) įgyvendinimui. Primintina, kad Reglamentas įsigalios nuo 2018 m. gegužės 25 d., todėl laiko įmonėms liko tik keletas mėnesių. Tam, kad įgyvendinti visas Reglamento nuostatas, reikia išankstinio pasiruošimo ir proaktyvių duomenų apsaugos sprendimų. Taigi savo verslo rizikas siekiančioms valdyti įmonėms Reglamento reikalavimų įgyvendinimui reikia ruoštis dabar.

FORT bendrovėms teikia kompleksines su asmens duomenų apsauga ir Reglamento reikalavimų įgyvendinimu susijusias paslaugas, įskaitant duomenų apsaugos auditą (esamos duomenų tvarkymo situacijos įmonėje ar organizacijoje analizę). FORT Vilnius atliekamas išplėstinis duomenų apsaugos auditas apima ne tik situacijos bendrovėje ar organizacijoje analizę, bet ir tinkamų sprendimų pasiūlymą ir jų poveikio (galimų duomenų apsaugos pokyčių) analizę. Toks išplėstinis duomenų apsaugos auditas atitinka poveikio duomenų apsaugai vertinimą, numatytą Reglamente.

Išsamiau su informacija apie asmens duomenų auditą galite susipažinti FORT Vilnius partnerio Prof. Dr. Mindaugo Kiškio tinklaraštyje.

Jeigu Jūsų bendrovę domina duomenų apsaugos audito paslaugos kaina, kviečiame pasinaudoti automatine skaičiuokle, kuri padės preliminariai įsivertinti biudžetą, reikalingą Jūsų įmonės duomenų apsaugos auditui.

Jei turite klausimų dėl duomenų apsaugos audito arba Jūsų įmonei reikalinga ši paslauga, susisiekite su FORT Vilnius privatumo ir asmens duomenų apsaugos praktikos grupei vadovu žemiau nurodytais kontaktais:

Prof. dr. Mindaugas Kiškis, advokatas, partneris

Mob. + 370 640 41048; El. p. m.kiskis@fortlegal.com