Image Image Image Image Image
Scroll to Top

To Top

16

08
2017

FORT atstovavo EfTEN, įsigyjant sandėliavimo kompleksą Kauno LEZ

On 16, 08 2017 | No Comments | In Uncategorized | By Advokatų profesinė bendrija

FORT Vilnius atstovavo EfTEN Real Estate Fund II AS šiam įsigyjant du A klasės sandėlius su biuro patalpomis Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje. Turtas, sudarantis daugiau kaip 29 000 m2 nuomojamo ploto, įsigytas iš Genesta Nordic Baltic Real Estate Fund I.

FORT komanda atliko objekto teisinį patikrinimą, paruošė ir vedė derybas dėl visų sandorio dokumentų, įskaitant ir finansavimo. FORT komandai, kurią sudarė advokato padėjėjai Aurelija Grigoravičiūtė (nekilnojamojo turto įsigijimo dalis) ir Vadimas Maksimenka (korporatyvinė dalis), partneris Andrius Mamontovas (finansavimo dalis), vadovavo partnerė Rūta Radzevičiūtė-Meizeraitė.

Sandėliavimo kompleksas yrapenktasis EfTEN pirkinys Lietuvoje. Estijos bendrovė, atstovaujama FORT Vilnius, jau yra įsigijusi prekybos centrą Šiauliuose „Saulės miestas“, bei tris biurų pastatus Vilniuje: Ulonų verslo centrą bei verslo centrus Mėnulio 11 ir L3.

Daugiau informacijos: http://www.vz.lt/nekilnojamasis-turtas-statyba/2017/08/07/estu-fondas-eften-kaune-isigijo-logistikos-pastatus#ixzz4ptablrd0; http://eften.ee/en/eften-kinnisvarafond-ii-news/eften-acquired-two-class-logistics-buildings-kaunas/