Image Image Image Image Image
Scroll to Top

To Top

13

09
2019

FORT prisidėjo prie pirmosios fondo investicijos Estijoje atstovaujant ZGI-4, kuris investavo į Corle OÜ

On 13, 09 2019 | No Comments | In Uncategorized | By Advokatų profesinė bendrija

Nuo 2005 m. ZGI Capital yra patyręs rizikos kapitalo fondo valdytojas Baltijos šalyse. Šiuo metu ZGI Capital yra atsakingas už ketvirtos kartos privatų kapitalą ir rizikos kapitalo fondą “ZGI-4”.

Pagrindinė Corle OÜ veikla yra projektavimas, statybos bei elektros ir internetinių optinių kabelių inžinerinių sistemų priežiūra. Šios sparčiai augančios ir ambicingos Estijos bei Suomijos bendrovės planuose numatyti trumpalaikės plėtros planai į Švedijos bei Vokietijos rinkas.

Investicija į Corle OÜ buvo pirmoji fondo investicija Estijoje. FORT atstovavo ZGI Capital visais sandorio etapais, inter alia atliko teisinį patikrinimą, taip pat parengė ir suderino visus su investicijomis susijusius dokumentus.

FORT komandai vadovavo Kuldar-Jaan Torokoff Estijoje ir Ramone Miglane Latvijoje. Komandą sudarė teisininkai iš FORT Estijos ofiso: Margus Kõiva, Liina Käis, Karl Kahm and Riin Rehepapp.

 

Detalesnė informacija: http://www.zgi.lv/news/params/post/1866292/fund-zgi-4-has-signed-an-agreement-to-invest-eur-3-million-in-estonian-comp