Image Image Image Image Image
Scroll to Top

To Top

21

02
2022

FORT stiprina savo Baltijos šalių strategiją ir skiria vadovę (CEO) Baltijos šalims.

On 21, 02 2022 | No Comments | In Uncategorized | By jaan

Vadovė bus atsakinga už advokatų kontorų tinklo strateginius plėtros tikslus, užtikrinančius integruotas bei aukščiausios kokybės paslaugas klientams.

Aušra Jefremovienė turi daugiau kaip 15 metų darbo patirties tarptautinėje advokatų kontoroje. Pastaruoju metu ji vadovavo vienos didžiausių pasaulinių advokatų kontorų Europos regiono rinkodaros ir verslo plėtros veiklai. Londone, Jungtinėje Karalystėje, ji buvo atsakinga už tuometinio darbdavio Europos strategiją ir platesnį tarptautinį koordinavimą. Ji taip pat daug dėmesio skyrė regioninei plėtrai, vadovaudama Šiaurės ir Baltijos šalių bei Vidurio Rytų Europos verslo grupėms. Aušra yra įgijusi verslo administravimo (MBA) magistro laipsnį Vasedos universitete (Tokijas, Japonija).

„Džiaugiuosi galimybe prisijungti prie FORT komandos ir padėti šiai Baltijos šalių advokatų kontorai siekti strateginių tikslų bei toliau augti. Bendrovė pelnytai užsitarnavo gerą vardą dėl novatoriško ir asmeninio požiūrio į klientų aptarnavimą ir yra ypatingai vertinama už nuodugnų vietos rinkų išmanymą bei specializaciją. Mane sužavėjo FORT diegiamos naujovės ir požiūris į klientus, todėl džiaugiuosi galimybe pagaliau prisijungti prie komandos ir asmeniškai prisidėti prie strateginio FORT augimo bei vesti įmonę į priekį“, – sako Aušra Jefremovienė.

„Mums labai malonu pasveikinti Aušrą Jefremovienę, prisijungus prie mūsų komandos. FORT advokatų kontoros kuria stiprų ir autoritetingą advokatų kontorų tinklą bei didina savo vardo matomumą Baltijos regione. Vadovės Baltijos šalims paskyrimas padės pakelti šį siekį į kitą lygmenį. Mūsų klientai mus vertina dėl sklandaus bendradarbiavimo ir aukščiausio lygio profesionalumo, todėl naujos vadovės vaidmuo padės užtikrinti dar labiau integruotas bei aukščiausios kokybės paslaugas klientams viso regiono mastu“ – teigia Andrius Mamontovas, FORT Vilniaus biuro vadovaujantysis partneris.