Image Image Image Image Image
Scroll to Top

To Top

Emilis Cicėnas

Partneris

Susisiekite:

Tel: +370 5 250 6141
M: +370 698 15657
e.cicenas[at]fortlegal.com

Emilis turi daugiau kaip 17 metų patirtį, konsultuojant klientus, veikiančius prekybos, IT, energetikos sektoriuose. Savo profesinę veiklą jis pradėjo advokatų kontoroje Ellex Valiunas, vėliau dirbo kaip vadovų komandos narys bendrovėse Akropolis Group, Circle K Lietuva, ESO, kur prisidėjo prie daugybės išskirtinių įvairaus pobūdžio ir sudėtingumo projektų įgyvendinimo.

IŠSKIRTINA PATIRTIS

  • Sudėtingi ir kompleksiniai sandoriai bei projektai. Atstovavo Akropolis Group, parduodant prekybos centrą Kauno Akropolis (apie 60.000 kv. m) Vokietijos bendrovei Deka Immobilien. Emilis vadovavo Circle K Lietuva derybinei grupei, derantis su kitais šešiais mažmeninės prekybos partneriais dėl bendros lojalumo programos „Mylimiausia“ sukūrimo. Struktūrizavo ir įgyvendino franšizinių degalinių verslo modelį Lietuvoje. Jis taip pat prisidėjo sėkmingai įgyvendinant elektros ir dujų skirstomųjų tinklų sujungimą.
  • Patirtis advokatų kontorose bei įvairiose srityse lyderiaujančiose bendrovėse leidžia įvairiapusiškai įvertinti ir suprasti klientų poreikius. Klientai vertina Emilį dėl jo gebėjimo įsitraukti ir dirbti komandoje kartu su jais bei paprastai ir aiškiai komunikuoti sudėtingus dalykus.
  • Emilis yra įkūręs ir sėkmingai išvystęs verslo startuolį. Ši patirtis suteikia galimybę jam ne tik konsultuoti klientus verslo teisės klausimais, bet ir dalintis savo asmenine patirtimi bei praktiniais patarimais, kuriant ir vystant verslą.
  • Klientai vertina Emilį dėl į verslą orientuoto požiūrio, sprendžiant sudėtingas teisines problemas. Įvairi patirtis bei plataus profilio kompetencijos padeda užtikrinti, jog siekiant suvaldyti teisines rizikas nenukentėtų klientų komerciniai bei verslo interesai.
  • Emilis įgijo vadovų verslo vadybos magistro laipsnį Baltic Management Institute. Studijų metu ypatingas dėmesys buvo skiriamas organizacijų efektyvumo ir konkurencinio pranašumo analizei.

CV

KARJERA

Nuo 2018

Advokatų profesinė bendrija FORT, partneris

 

2016 – 2017 m.

Daiktams.LT, UAB, generalinis direktorius

 

2014 – 2015

AB LESTO, teisės departamento direktorius

 

2011 – 2014

Statoil Fuel & Retail Lietuva, UAB; UAB „LIETUVA STATOIL“, vadovų komandos narys – teisininkas

 

2008 – 2011

AKROPOLIS GROUP, UAB; AKROPOLIS, UAB, teisės ir personalo departamento vadovas

 

2001 – 2008 m.

Advokatų kontora “LAWIN Lideika, Petrauskas, Valiunas ir partneriai”, teisininkas Prekybos ir technologijų praktikos grupėje

IŠSILAVINIMAS

 

2014 m.

Baltic Management Institute (BMI), Verslo administravimo magistro diplomas (EMBA)

 

2004 m.

Vilniaus universitetas, Teisės fakultetas, Teisės magistro diplomas (LL.M.)

 

KALBOS

 

lietuvių, anglų, rusų