Image Image Image Image Image
Scroll to Top

To Top

Rūta Radzevičiūtė-Meizeraitė

Advokatė, partnerė

Susisiekite:

Tel: +370 5 250 6141
M: +370 680 15400
r.radzeviciute[at]fortlegal.com

Nekilnojamojo turto ir statybų praktikos grupės vadovė. Rūta turi daugiau nei 15 metų teisinio darbo patirtį, dirbant didžiosiose Lietuvos advokatų kontorose (COBALT, GLIMSTEDT, Eversheds Saladžius). Rūta įgijo didelę patirtį sprendžiant sudėtingus nekilnojamojo turto, statybos, plėtros, teritorijų planavimo ir nuomos klausimus. Ji konsultuoja didžiuosius investuotojus į nekilnojamąjį turtą Baltijos šalyse (pvz., EfTEN, Capital Mill) visais investicijų į nekilnojamąjį turtą klausimais.

IŠSKIRTINA PATIRTIS

  • Visapusiškos teisinės paslaugos visuose Capital Mill (nereguliuojamas investuotojas, kurio valdomo turto vertė viršija 250 mln. €), EfTEN (reguliuojamas fondas, kurio valdomo turto vertė viršija 700 mln. €), nekilnojamojo turto įsigijimuose Lietuvoje, įskaitant pirmojo A klasės 21 aukšto verslo centro „Grand Office“ Vilniuje įsigijimą, 10 aukštų verslo centro „L3” Vilniuje įsigijimą, daugiau kaip 11 000 kv. m DSV logistikos terminalo Vilniuje įsigijimą, Vilniaus pakraštyje esančio daugiau kaip 27 000 kv. m Dobrovolės logistikos terminalo įsigijimą, taip pat daugiau kaip 30 000 kv. m logistikos terminalo Kauno Laisvojoje ekonomikos zonoje įsigijimą. Rūta vadovavo trečiam didžiausiam 2018 m. nekilnojamojo turto sandoriui Baltijos šalyse, kur atstovavo pirkėją šiam įsigyjant daugiau kaip 24 300 kv.m prekybos centrą RYO, turintį 132 nuomininkus.
  • Teisinės paslaugos, susijusios su įvairių nuomos sutarčių ruošimu ir derybomis, įskaitant biuro, mažmeninės prekybos ir logistikos objektų nuomas, atstovaujant tiek nuomininkus, tiek nuomotojus. Naujausi darbai apima sėkmingas derybas dėl biuro nuomos vienai didžiausių IT bendrovių Lietuvoje, taip pat visapusiškos teisinės paslaugos dėl nuomos naujai rekonstruotame virš 5 000 kv.m Jeruzalės prekybos centre, turinčiame daugiau nei 20 nuomininkų.

Legal500: Rūta Radzevičiūtė-Meizeraitė “ypač gera sandoriuose”.

Vienas iš didžiausių FORT Vilnius klientų Rūtą apibūdino taip: “mes niekada anksčiau nepatyrėme nieko panašaus su kitais teisininkais, su kuriais dirbome, iki pradėdami dirbti su Rūta. Ji yra ypatingai rūpestinga ir mes jaučiame, kad dirbant su ja kiekviena detalė yra apgalvota”.

CV

KARJERA

Nuo 2013 m.
Advokatų profesinė bendrija FORT, advokatė, partnerė

2012 – 2013 m.
Advokatų kontora “Pavlov ir Mamontovas”, advokatė

2011 – 2012 m.
Advokatų kontora “Raidla, Lejins & Norcous” advokatė, vyresnioji teisininkė

2009 – 2011 m.
Advokatų kontora Bernotas ir Dominas GLIMSTEDT, advokatė

2004 – 2009 m.
Advokatų kontora “Saladžius ir partneriai” (dabartinis pavadinimas “Eversheds Saladžius” ), advokato padėjėja

IŠSILAVINIMAS

2000 – 2005 m.
Vilniaus universitetas, teisės magistro kvalifikacinis laipsnis

2003 – 2005 m.
Prancūzijos teisės mokykla, įsteigta Vilniaus universiteto kartu su Paris X Nanterre universitetu

 

NARYSTĖ

Lietuvos advokatūra


KALBOS

Lietuvių, prancūzų, anglų, rusų