Image Image Image Image Image
Scroll to Top

To Top

Vadimas Maksimenka

Vyresnysis teisininkas

Susisiekite:

Tel: +370 5 250 6141
M: +370 647 31287
v.maksimenka[at]fortlegal.com

Vadimas prisijungė prie FORT 2014 m. kaip kontoros Įmonių susijungimų ir įsigijimų teisės praktikos grupės Vilniuje narys. Prieš prisijungdamas prie FORT jis dirbo keliose kitose advokatų kontorose Vilniuje ir turi sukaupęs daugiau nei 6 metų patirtį bendrovių susijungimų ir įsigijimų bei įmonių teisės srityse.

IŠSKIRTINA PATIRTIS

  • Vadimas yra sutelkęs savo dėmesį į bendruosius bendrovių teisės klausimus bei susijungimo ir įsigijimo sandorius. Jis konsultuoja vietinius ir tarptautinius klientus dėl restruktūrizavimo, prijungimų, atskyrimų, kapitalo didinimo, mažinimo, akcijų perleidimo, atpirkimo bei kitais bendraisiais bendrovių teisės aspektais. Per paskutinius metus Vadimas padėjo ar dalyvavo daugiau nei 20 korporatyvinių projektų, kurių bendra kapitalizacijos (nuosavo kapitalo) vertė yra apie 35 mln. €, neįskaičiuojant susijungimo ir įsigijimo sandorių verčių.
  • Padeda klientams susijungimo ir įsigijimo sandoriuose. Vadimas turi patirties visuose projekto vystymo etapuose: pradedant nuo sandorio struktūrizavimo klausimų, korporatyvinės dalies teisinio patikrinimo ir bei jo valdymo ir baigiant sutarčių rengimu ir derybomis bei sandorio užbaigimo reikalų pasirūpinimu. Jis dirbo su klientais, esančiais tiek pirkėjo, tiek pardavėjo pusėje. Pavyzdžiui, Vadimas atstovavo tokiems klientams kaip EfTEN ir Capital Mill beveik visuose jų investiciniuose sandoriuose Lietuvoje bei padėjo Elisa Corporation TV operatoriaus Starman verslo Estijoje įsigijime.
  • Konsultuoja klientus visais kasdieniais bendrovių teisės klausimais. Vadimas kasdien dirba su klientais iš skirtingų verslo sektorių, tokių kaip: kompozitų pramonė, žemės ūkis, metalo gamyba, nekilnojamasis turtas, transportavimas, telekomunikacija, žiniasklaida, IT, programinės įrangos ir kompiuterių paslaugos, prekyba, finansinės paslaugos, konsultuodamas juos įvairiais bendrovių teisės ir bendrosios komercinės teisės klausimais.
  • Konsultuoja klientus visais verslo pradžios klausimais. Vadimas konsultuoja startuolius (tokius kaip CUJO) visais bendrais bendrovių teisės ir valdymo klausimais. Jis teikė paslaugas beveik kiekviename juridinio asmens steigimo projekte, kuriame dalyvavo FORT, sutelkdamas dėmesį į sprendimus, atitinkančius ir pritaikytus kliento interesams.
  • Atstovauja klientams valstybinėse institucijose ir privačiuose organizacijose. Atstovaudamas klientams registruose, notarų biuruose ar kitose organizacijoje, Vadimas pasirūpina visais klientų reikalais, siekdamas rezultatų geriausiu įmanomu būdu.

Legal500 2017: Klientai Vadimą Maksimenką vertina už operatyvų ir sklandų darbą bei pagalbą su didžiausiu įmanomu rūpestingumu ir pozityvumu.

CV

KARJERA

Nuo 2015 m.
Advokatų profesinė bendrija FORT, advokato padėjėjas

2014 – 2015 m.
Advokatų profesinė bendrija FORT, teisininkas

2014 m.
Advokatų kontora BORENIUS / Švirinas ir partneriai, teisininkas

2013 m.
Advokatų kontora Sakavičius, Gogolev ir partneriai PROLAW, teisininkas

2013 m.
Advokatų kontora SORAINEN ir partneriai, praktikantas

2012 – 2013 m.
UAB Valaura, direktorius

2011 – 2012 m.

Antstolio Mindaugo Dabkaus kontora, praktikantas

 

IŠSILAVINIMAS

2013 – 2015 m.
Montesquieu universitetas-Bordeaux IV ir Mykolo Romerio universitetas, teisės magistro kvalifikacinis laipsnis (dvigubo diplomo programa)

2009 – 2013 m.
Mykolo Romerio universitetas, teisės bakalauro kvalifikacinis laipsnis

NARYSTĖ

Lietuvos teisininkų draugijos Jaunųjų teisininkų skyrius

Lietuvos advokatūra

Lietuvos jaunųjų advokatų asociacija

Vilniaus Geležinio Vilko Rotaract klubas

 

PUBLIKACIJOS

Europos Sąjunga – federacijos link?, Mokslinės minties šventė 2013 – Vilnius: Mykolo Romerio universiteto leidyba, 2013, p. 109-121, bendraautorius (http://www.infolex.lt)

 

KALBOS

Lietuvių, anglų, rusų, prancūzų