Image Image Image Image Image
Scroll to Top

To Top

Featured Projects

Dr. Andrius Mamontovas

No Comments
By Kadri Lensment

On 27, Nov 2013 | No Comments | In | By Kadri Lensment

Dr. Andrius Mamontovas

Bankų ir finansų praktikos grupės vadovas. Andrius yra sukaupęs daugiau nei 15 metų teisinio darbo patirtį, konsultuojant klientus įvairiais verslo finansavimo, kredito įstaigų  bankroto, mokesčių planavimo, verslų įsigijimo ir perleidimo, nekilnojamojo turto, sutarčių ir komercinės teisės klausimais.

IŠSKIRTINA PATIRTIS

Finansavimas

 • Obligacijų leidimas ir jų užtikrinimas. Konsultavo klientus, išleidžiant daugiau nei 160 mln. € vertės obligacijų emisijas. Rengė sandorių užtikrinimo dokumentus, įkeičiant įvairių rūšių turtą Lietuvoje.
 • Derybos su bankais. Atstovavo skirtingose verslo srityse dirbantiems verslo klientams, derantis dėl finansavimo ir įkeitimo sandorių su visais Lietuvoje veikiančiais komerciniais bankais dėl daugiau nei 500 mln. € paskolų suteikimo.
 • Bankų bankroto procesai. Atstovavo virš 300 užsienio juridinių asmenų SNORO ir Ūkio bankų bankroto bylose dėl indėlių draudimo išmokų atgavimo visų instancijų nacionaliniuose Lietuvos teismuose. Parengė peticiją Europos Žmogaus Teisių Teismui dėl užsienio subjektų nuosavybės atėmimo, Lietuvai pažeidžiant tarptautinės viešosios teisės normas dėl užsieniečių nuosavybės apsaugos.
 • Derybos su bankrutuojančiais bankais. Atstovavo klientui visų instancijų nacionaliniuose teismuose, įrodant, kad komercinio banko bankroto bylą nagrinėjantis teismas Lietuvoje neturi jurisdikcijos nagrinėti kilusio ginčo dėl skolos Lietuvoje. Teismo procese pavyko įrodyti, kad ES teisė įpareigoja bylą nagrinėti ne Lietuvoje bei taip pasiekti klientui priimtiną problemos sprendimą susitarimu.
 • Indėlininkų ir investuotojų draudimo išmokų klausimai. Atstovavo daugiau nei 500 fizinių asmenų grupės interesams visų Lietuvos instancijų teismuose bei ES Teisingumo Teisme kur įrodė, kad į neįsigaliojusią bankrutavusio banko SNORAS akcijų emisiją investavę asmenys turi teisę atgauti ES teisėje įtvirtintą indėlininko arba investuotojo draudimo išmoką. Tai beprecedentis procesas Europoje, kuriuo pavyko bylai svarbių klausimų nagrinėjimą iškelti už Lietuvos jurisdikcijos ribų bei įrodyti, kad Lietuva neteisingai įgyvendino ES teisę ir taip pažeidė tūkstančių savo gyventojų teises. Šiuo metu siekiama, kad šias išmokas atgavusiems asmenims būtų išmokėtos palūkanos už visą bylinėjimosi periodą.
 • Darbas su hipotekos kreditoriais. Konsultavo klientus dėl ilgalaikės bankrutuojančių bendrovių turto pardavimo strategijos bei atstovavo jų interesams santykiuose su hipotekos kreditoriais (Lietuvoje veikiančiais bankais). Ilgiau nei 10 metų atstovavo klientui bankroto procesuose bei užtikrino laipsnišką turto pardavimą rinkos sąlygomis.
 • Finansavimo pritraukimo sandoriai. Konsultavo klientus, pritraukiant daugiau nei 400 mln. € privačių finansuotojų lėšų į gamybos, transporto, nekilnojamojo turto, vartojimo kreditų, paslaugų sektorius, suteikiant paskolas, subordinuotas paskolas, investuojant į kapitalą, bei vykdant jungtinę veiklą.

Mokesčiai

 • Nekilnojamojo turto projektų vystymas. Konsultavo asmenis dėl investicijų į mažus ir vidutinio dydžio gyvenamosios paskirties nekilnojamojo turto projektus bei projektų pelno apmokestinimo teisiniais aspektais. Klientams padėjo suplanuoti, raštu suderinti su mokesčių administratoriumi ir sėkmingai įgyvendinti palankesnį investavimo į gyvenamojo nekilnojamojo turto projektus veiklos modelį.
 • Reinvestavimas Lietuvoje. Konsultavo klientą dėl verslo perleidimo ir lėšų reinvestavimo Lietuvoje per tarptautinių investicijų apsaugą sukuriančią ir efektyvesnę mokestinę struktūrą. Šiame procese po daugiau nei 3 metų pavyko apginti kliento interesus bendrovės bei fizinio asmens lygmenyje prieš regioninį ir nacionalinį mokesčių administratorių.
 • Konsultavo klientus dėl investicijų atitraukimo iš Lietuvos jurisdikcijos optimaliausiu mokestiniu keliu.

Verslų įsigijimai ir perleidimai

 • Sandorio struktūra, sandorio kuravimas, konkurencijos klausimai, sandorio užbaigimas. Konsultavo klientus dėl investicijų į gamybos, transporto, projektavimo, logistikos, vartojimo kreditų, paslaugų, nekilnojamojo turto, statybų, loterijų, kurjerių, atsinaujinančios energetikos, kabelinės televizijos, reklamos ir žiniasklaidos, televizijos ir radijo, finansinės nuomos ir kitokius verslus. Rengė sandorio dokumentus, pranešimus apie koncentracijas, pranešimus dėl atitikties nacionalinio saugumo interesams, konsultavo licencijų gavimo bei veiklos vykdymo klausimais.

Nekilnojamasis turtas

 • Srautinio nekilnojamojo turto sandoriai. Atstovavo klientams įsigyjant prekybos centrą Saulės miestas, Ulonų ir Evolution verslo centrus, logistikos sandėlius Vilniuje ir Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje, Holiday Inn viešbutį.
 • Statybos ir rekonstrukcija. Atstovavo klientams derybose dėl 20 tūkst. kv. m gamyklos statybų bei prekybos centro rekonstrukcijos Vilniuje.
Rūta Radzevičiūtė-Meizeraitė

No Comments
By Kadri Lensment

On 25, Nov 2013 | No Comments | In | By Kadri Lensment

Rūta Radzevičiūtė-Meizeraitė

Nekilnojamojo turto ir statybų praktikos grupės vadovė. Rūta turi daugiau nei 15 metų teisinio darbo patirtį, dirbant didžiosiose Lietuvos advokatų kontorose (COBALT, GLIMSTEDT, Eversheds Saladžius). Rūta įgijo didelę patirtį sprendžiant sudėtingus nekilnojamojo turto, statybos, plėtros, teritorijų planavimo ir nuomos klausimus. Ji konsultuoja didžiuosius investuotojus į nekilnojamąjį turtą Baltijos šalyse (pvz., EfTEN, Capital Mill) visais investicijų į nekilnojamąjį turtą klausimais.

IŠSKIRTINA PATIRTIS

 • Visapusiškos teisinės paslaugos visuose Capital Mill (nereguliuojamas investuotojas, kurio valdomo turto vertė viršija 250 mln. €), EfTEN (reguliuojamas fondas, kurio valdomo turto vertė viršija 700 mln. €), nekilnojamojo turto įsigijimuose Lietuvoje, įskaitant pirmojo A klasės 21 aukšto verslo centro „Grand Office“ Vilniuje įsigijimą, 10 aukštų verslo centro „L3” Vilniuje įsigijimą, daugiau kaip 11 000 kv. m DSV logistikos terminalo Vilniuje įsigijimą, Vilniaus pakraštyje esančio daugiau kaip 27 000 kv. m Dobrovolės logistikos terminalo įsigijimą, taip pat daugiau kaip 30 000 kv. m logistikos terminalo Kauno Laisvojoje ekonomikos zonoje įsigijimą. Rūta vadovavo trečiam didžiausiam 2018 m. nekilnojamojo turto sandoriui Baltijos šalyse, kur atstovavo pirkėją šiam įsigyjant daugiau kaip 24 300 kv.m prekybos centrą RYO, turintį 132 nuomininkus.
 • Teisinės paslaugos, susijusios su įvairių nuomos sutarčių ruošimu ir derybomis, įskaitant biuro, mažmeninės prekybos ir logistikos objektų nuomas, atstovaujant tiek nuomininkus, tiek nuomotojus. Naujausi darbai apima sėkmingas derybas dėl biuro nuomos vienai didžiausių IT bendrovių Lietuvoje, taip pat visapusiškos teisinės paslaugos dėl nuomos naujai rekonstruotame virš 5 000 kv.m Jeruzalės prekybos centre, turinčiame daugiau nei 20 nuomininkų.

Legal500: Rūta Radzevičiūtė-Meizeraitė “ypač gera sandoriuose”.

Vienas iš didžiausių FORT Vilnius klientų Rūtą apibūdino taip: “mes niekada anksčiau nepatyrėme nieko panašaus su kitais teisininkais, su kuriais dirbome, iki pradėdami dirbti su Rūta. Ji yra ypatingai rūpestinga ir mes jaučiame, kad dirbant su ja kiekviena detalė yra apgalvota”.

Mindaugas Žolynas

4 Comments
By Advokatų profesinė bendrija

On 24, Nov 2013 | 4 Comments | In | By Advokatų profesinė bendrija

Mindaugas Žolynas

Įmonių įsigijimų ir susijungimų grupės vadovas. Mindaugas jau daugiau kaip 17 metų dirba įmonių įsigijimų ir susijungimų srityje. Savo reputaciją jis įgijo dirbdamas tokiose advokatų kontorose kaip Cobalt, Ellex ir Borenius, kur prisidėjo prie daugybė išskirtinių įvairaus pobūdžio ir sudėtingumo projektų.

IŠSKIRTINA PATIRTIS

 • Mindaugas yra vienas labiausiai vertinamų M&A sandorių ir korporatyvinių klausimų specialistų Lietuvoje. Jis kasdien konsultuoja klientus susijungimų ir atskyrimų, kapitalo mažinimo bei didinimo, akcijų išpirkimo bei apmokėjimo ir kitais korporatyviniais klausimais.
 • Atstovauja klientams ir gina jų interesus korporatyviniuose ginčuose. Mindaugas padeda klientams nuo pačios ginčo pradžios, parinkdamas konflikto valdymo strategiją ir taktiką, atstovauja klientams teismuose ir arbitraže, dalyvauja derybose.
 • Konsultuoja šeimos verslo organizavimo teisiniais klausimais. Teikia įvairias korporatyvines paslaugas, įskaitant, juridinio asmens steigimą, korporatyvinės struktūros optimizavimą bei konsultuoja kasdieniais korporatyviniais klausimais.
 • Klientai vertina Mindaugą dėl požiūrio, orientuoto į ilgalaikę perspektyvą, bei strateginio mąstymo. Jis yra nepakeičiamas ekspertas, renkantis sandorio struktūrą ir taktinius ėjimus korporatyviniame ginče.
 • Mindaugas studijavo ir baigė Baltic Management Institute, kuriame išskirtinį dėmesį skyrė advokatų kontoros darbo efektyvumo analizei.

IFRL1000 2017: priskiria Mindaugą „Kylančios žvaigždei“ kategorijai įmonių įsigijimų ir susijungimų srityje.

Legal500 2017: „Mindaugas Žolynas yra dar vienas paminėjimo vertas vardas, galintis dirbti su sudėtingais sandoriais“. Legal500 taip pat aprašo Mindaugą kaip „labai patyrusį ir kūrybišką“ specialistą taip pat kaip teisininką, kuris „gali suvaldyti įvairaus pobūdžio darbus nuo įsigijimų ir verslo struktūrizavimo iki įsisteigimo, akcijų pardavimo ir išpirkimo“.

Emilis Cicėnas

No Comments
By Advokatų profesinė bendrija

On 23, Nov 2013 | No Comments | In | By Advokatų profesinė bendrija

Emilis Cicėnas

Emilis turi daugiau kaip 17 metų patirtį, konsultuojant klientus, veikiančius prekybos, IT, energetikos sektoriuose. Savo profesinę veiklą jis pradėjo advokatų kontoroje Ellex Valiunas, vėliau dirbo kaip vadovų komandos narys bendrovėse Akropolis Group, Circle K Lietuva, ESO, kur prisidėjo prie daugybės išskirtinių įvairaus pobūdžio ir sudėtingumo projektų įgyvendinimo.

IŠSKIRTINA PATIRTIS

 • Sudėtingi ir kompleksiniai sandoriai bei projektai. Atstovavo Akropolis Group, parduodant prekybos centrą Kauno Akropolis (apie 60.000 kv. m) Vokietijos bendrovei Deka Immobilien. Emilis vadovavo Circle K Lietuva derybinei grupei, derantis su kitais šešiais mažmeninės prekybos partneriais dėl bendros lojalumo programos „Mylimiausia“ sukūrimo. Struktūrizavo ir įgyvendino franšizinių degalinių verslo modelį Lietuvoje. Jis taip pat prisidėjo sėkmingai įgyvendinant elektros ir dujų skirstomųjų tinklų sujungimą.
 • Patirtis advokatų kontorose bei įvairiose srityse lyderiaujančiose bendrovėse leidžia įvairiapusiškai įvertinti ir suprasti klientų poreikius. Klientai vertina Emilį dėl jo gebėjimo įsitraukti ir dirbti komandoje kartu su jais bei paprastai ir aiškiai komunikuoti sudėtingus dalykus.
 • Emilis yra įkūręs ir sėkmingai išvystęs verslo startuolį. Ši patirtis suteikia galimybę jam ne tik konsultuoti klientus verslo teisės klausimais, bet ir dalintis savo asmenine patirtimi bei praktiniais patarimais, kuriant ir vystant verslą.
 • Klientai vertina Emilį dėl į verslą orientuoto požiūrio, sprendžiant sudėtingas teisines problemas. Įvairi patirtis bei plataus profilio kompetencijos padeda užtikrinti, jog siekiant suvaldyti teisines rizikas nenukentėtų klientų komerciniai bei verslo interesai.
 • Emilis įgijo vadovų verslo vadybos magistro laipsnį Baltic Management Institute. Studijų metu ypatingas dėmesys buvo skiriamas organizacijų efektyvumo ir konkurencinio pranašumo analizei.

Kuldar-Jaan Torokoff

On 22, Nov 2013 | In | By jaan

Kuldar-Jaan Torokoff

Minni-Triin Park

No Comments
By Kadri Lensment

On 21, Nov 2013 | No Comments | In | By Kadri Lensment

Minni-Triin Park

Rene Frolov

One Comment
By Kadri Lensment

On 20, Nov 2013 | One Comment | In | By Kadri Lensment

Rene Frolov

Andreas Veeret

No Comments
By Kadri Lensment

On 19, Nov 2013 | No Comments | In | By Kadri Lensment

Andreas Veeret

Merit Lind

No Comments
By Kadri Lensment

On 18, Nov 2013 | No Comments | In | By Kadri Lensment

Merit Lind

Jānis Līkops

No Comments
By Kadri Lensment

On 29, Oct 2013 | No Comments | In | By Kadri Lensment

Jānis Līkops