Image Image Image Image Image
Scroll to Top

To Top

21

05
2019

VĮ Indėlių ir investicijų draudimas įpareigotas sumokėti neišleistų Snoro akcijų pirkėjams ir procesines palūkanas už visą bylos vedimo laikotarpį

On 21, 05 2019 | No Comments | In Uncategorized | By Advokatų profesinė bendrija

Vilniaus apygardos teismas patenkino FORT atstovaujamų 200 Snoras neišleistų vertybinių popierių pirkėjų reikalavimą priteisti jiems procesines palūkanas už bylinėjimosi dėl draudimo išmokos laikotarpį.

VĮ Indėlių ir investicijų draudimas teigė, kad procesinės palūkanos asmenims nepriklauso, nes išmokos jiems buvo išmokėtos pasiekus pergalę kitoje FORT vestoje indėlininkų byloje.

Teismas konstatavo, kad VĮ Indėlių ir investicijų draudimas turėjo pareigą laiku išmokėti asmens pasirinktą indėlių draudimo ar įsipareigojimų investuotojams draudimo išmoką, o praleidęs terminą privalo ieškovams kompensuoti nuostolius – sumokėti procesines palūkanas.

Bylą vedė: Dr. Aistė Samuilytė-Mamontovė ir Paulius Uosis.

2019 m. birželio pradžioje bus skelbiamas sprendimas ir kitoje FORT vedamoje byloje, kurioje neišleistos Snoro akcijų emisijos pirkėjai siekia prisiteisti kompensacines palūkanas už 5 metų laikotarpį, kurį VĮ Indėlių ir investicijų draudimas delsė išmokėti draudimines išmokas.